Depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest obszernia popularną metodą i uznaną. O jej zaletach orientuje się dzisiaj ogrom osób i z ochotą z niej korzysta, niemniej jej skuteczność niezmiernie się dzieli i to nie ze względu na predyspozycje istniejącego koloru włosów na depilację a na poziom lasera który jest do tego stosowany. Sekret zdradzi salon kosmetyczny Lublin.
korzystanie z terapii depilacji laserowej to od czasu do czasu powinność dla płci pięknej, biorąc pod uwagę względy luksusu to dla kobiet które posiadają problem z owłosieniem na twarzy to już powszechny powód do skromnej samooceny. Z tego powodu depilacja laserowa cieszy się znaczną powodzeniem nade wszystko depilacja intymna dla pań to ogromna luksus. Z tego powodu powinno się omówić zasadnicze detale które oddziałują na jakość owych sesji depilacji wprawdzie niezmiernie na skuteczność.
Niekiedy już na wstępnie można ustalić który klinika kosmetyczny dysponuje kompleksowy laser. Na pkrągło łowimy uchem bezbolesna depilacja laserowa, pechowo dodatkowo jeżeli zabieg ma być owocny to powinien boleć. Jasne odczucia dyskomfortu wolno nam redukować jednakże w żadnym razie one nie znikną i za każdym zabiegiem będziemy wyczuwali jakąś formę bólu. Kiedy nie wyczuwamy bólu w czasie depilacji ewentualnie jest zdecydowanie błahy to mogą być dwa podłoża:
– niezwykle słaby laser do depilacji
– deficyt cebólek włosów
Pierwszy przyczyna tkwi ze tego ze lasery były różnej marki, efektywne znanych producentów i nieskuteczne oszukanych producentów. Chodzi szczególnie o moc generowaną w czasie depilacji laserowej. Im większa wiązka światła to skuteczność wzmaga się, zarazem nasza cera traktowana jest już dużą energią którą musimy otrzymywać, jeśli jest mała to wolno ją porównać do opalania. Z znaczną mocą zespalać się musi wydajny system chłodzenia skóry który uszczupla świadomość, jednakże choćby i wyjątkowo skuteczny nie wyeliminuje jego totalnie.
Niedobór owłosienia to znaczy cebulek włosów w które zdoła wdzierać się energia z lasera sprawia że energia rozprzestrzenia się po całości skóry i nie odczuwamy rozpoznawalnych nakłuć po wypalonym włosie. Pewne jest na dodatek że przed depilacją laserowa nie można praktykować depilowania woskiem, wskazane jest natomiast ogolić ustaloną obszar ciała do epilacji.
W naszym salonie kosmetycznym w Lublinie gwarantujemy depilacja laserowa Lublin przy zastosowaniu lasera . Technika ta jest określana jako jedna z najmniej bolesnych na rynku z powodu rozwinietego chłodzenia kontaktowego.

Trwałość tz. otrzymywane owoce zabiegu w trakcie są wręcz wynikiem skuteczności sesji depilacji. Zwróćmy uwagę na fakt że w małym czasie czyli miesiąca czy dwóch następstwo depilacji laserem lub światłem IPL będą zadowalające, w obu przypadkach włosy wypadną. Aczkolwiek po odpowiednim laserze nie odrosną, a po IPL tak. Depilacja laserem sprowadza się do uszkadzaniu mieszków włosów z których od razu nic nie wyrośnie, aczkolwiek nasze traknki ulegają stałej przebudowie, każda komorka w skórze zostaje wymieniona z ustaloną czestotliwością, w następstwie tego choć się piszę że jest to trwały zabieg to jednakże jest to limitowany w okresie czasu. W okresie ok. 2 lat po przeprowadzeniu skutecznej serii zabiegów depilacji przychodzi powolny odrost indywidualnych włosów. Systemetycznie należy powtarzać serie zabiegów przypominających aby umacniać stały wynik epilacji.


Pomimo to odmienne osoby w inny rodzaj mają czułość na ból i posiadają inne granice wrażliwości to faktem jest że ten zabieg jest bolesny, choć skóra w różnych miejscach jest bardziej słaba a w niektórych grubsza. Przygotowując się do zabiegu depilacji laserowej należałoby się przystosować na ten fakt, niemniej nie można popadać w skrajność – nie jest to ból jaki spowoduje że znikniemy z gabinetu. Wielka cześć pacjentów ściśnie zęby i nie pokaże symptomów bólu, niektórzy nieznacznie będą cierpieć. Ale z całą pewnością jednakowo słyszeliśmy lub czytaliśmy w reklamach o bezbolesnej depilacji laserowej. Niestety ale są to sztuczki marketingowe lub co gorsza nieskuteczne lasery. W obecnych czasach świetnym laserem do depilacji jest i jak mówią że zabiegi nim reklamowane są określane czasami jako bezbolesne gdyż ma 3 stopiony poziom chłodzenia to uwierzcie jest to jednak dogłębny ból. W sytuacji gdy nie mamy żadnych oznak w przy sesji to wskazane jest się przeanalizować czy urządzenie jest sprawne, lub czy nie jest stosowana nadto niewielka energia zabiegu. Uwzględnijmy w dodatku to że pierwsze zabiegi będą szczególnie bolesne a każde inne co raz to słabiej, a przy ostatnim możemy odczywać już jednakże lekkie ciepło. Przyczyna jest jaskrawy, na początku cebólek włosów mamy najwięcej, w przy serii usuwania owłosienia zaczyna ich znikać toteż energia lasera zostaje rozproszona.


Pewność zabiegu to podstawowy aspekt w medycynie estetycznej i kosmetologii. Lasery kojarzą się wszystkim z cieniutką strumieniem świtła która może wszystko rozdwoić. Poza tym lasery stosowane w medycynie błędnie stosowane są w stanie spowodować multum nieszczęść. Wpływ mają tutaj dwa elementy: operator i urządzenie. Osoba obsługująca dane urzadzenie medyczne musi mieć wiedzę i doświadczenie, na dodatek urządzenie powinno być bezpieczne i poprawnie zaprojektowane. Groźba depilacji laserowej wiąże się w szczególności z tym że możemy zastosować za dużą dawkę mocy która sparzy daną część ciała. Odpowiedni laser do depilacji może jednym strzałem spalić kartkę papieru pomalowaną na czarno, w takim razie może jednakowo zrobić znaczną uszczerbek na skórze człowieka. Nasuwa się w tym miejscu sugestia aby w takim wypadku nie zadawać większej mocy w toku zabiegu aby był on bezpieczny. Lecz z przeciwnej strony mniejsza moc to niższa skuteczność. Tu dochodzimy do konkluzji że zabiegi należałoby przeprowadzać dużą mocą ale jednoczesnie taką by nie sprawić strat skórze. Nie jest to łatwe i na dodatek lasery najlepszych producentów potrafią perfekcyjnie dozować energię. Przed wszystkim tutaj przydatny jest receptor który można przyłożyć do skóry i rozszyfrować potrzebną moc do przeprowadzenia skutecznego zabiegu depilacji laserowej. Taki czujnik nazywa się Skintel i ma go w ofercie jedynie laser . Jak widać tylko najlepsi producenci podchodzą do problemu bezpieczeństwa w adekwatny sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *