Nasze studnio urody w Lublinie wykonuje wiele zabiegów na dłonie i stopy oraz kreowanie wizerunku nowoczesnej kobiety sukcesu. Z nami łatwiej osiągniesz pewność siebie.
manicure hybrydowy Lublin paznokcie hybrydowe
Aby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny warto zastanowić się na popularną hybrydą. Jest ona rwała i stosunkowo niedroga do wykonania w każdym salonie stylizacji paznokci. Aby ją stworzyć nakłada się specjalny preparat utwardzany światłem UV. W ten sposób nadajemy im wytrzymałości. Następnie można paznokcie malować i je ozdabiać.
Manicure żelowy/ paznokcie żelowe
Tutaj mamy duże pole do popisu ponieważ w tej technice możemy nadać paznokciom u dłoni dowolny kształt i długość. Możemy je wydłużyć, zrobić szpiczaste lub zaokrąglone końce. Bardzo popularna technika dla wszystkich kobiet które chcą zrobić piorunujące wrażenie na otoczeniu dzięki manicure który zauważy każdy, nawet faceci zwrócą na nie uwagę.
manicure japoński
Częsta stylizacja paznokci prowadzi niestety do osłabienia płytki paznokcia która należy wzmocnić. Technika ta nazywa się właśnie manicure japoński i jest polecana po długim okresie hybryd lub żelów. Nakłada się wtedy specjalny preparat który wciera się w płytkę nadając im błyszczący wygląd a jednocześnie wprowadza się witaminy i minerały które odżywiają całą dłoń.
Pedicure
Dbanie o stopy to ważna sprawa również ze względów nie tylko estetycznych ale i zdrowotnych. Pedicure zapobiega wrastaniu paznokci, pękaniu pięt i tworzeniu się odcisków. Pedicure leczniczy lub medyczny ma wiele właściwości kojących stopy które pozwolą odpocząć zmęczonym nogom po całym dniu.
Grzybica
Sterylność w salonach stylizacji to podstawa, pozwala to uniknąć sytuacji w której klient zostaje zarażony grzybica paznokci. Dlatego posiadamy autoklaw ale dodatkowo jako jedyni w Lublinie posiadamy laser do leczenia grzybicy paznokci.
rzęsy
Wszystkie kobiety które pragną wyjść z naszego studnia urody w pełnym blasku polecamy przedłużanie rzęs różnymi metodami lub zabiegi regenerujące do rzęs. W ten sposób możemy szybko i prosto odmienić wizerunek Pan i poprawić ich wizaż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *